fbpx

Užsakymų telefonai:

    Pristatymas visoje Lietuvoje
  •  
  •  
įrankiai statybų darbams

KONTAKTAI

 

UAB “Įrankis.lt”

El.p andrius.virbickas@irankis.lt
Raudondvario pl. 150 Kaunas, LT-47174
Į.k. 304105382
PVM k. LT100009762118

IBAN – LT33 7300 0101 4351 2999
Bankas – AB “Swedbank”
BISC/SWIFT – HABALT22

Buhalterija
El.p. buhalterija@irankis.lt

Lietuvos pardavimų vadovas Tomas Žemaitis +370 617 61379 tomas.z@irankis.lt

 

Vilniaus padalinys

Savanorių pr. 180, Vilnius 03154

Tomas Ž. +370 617 61379 tomas.z@irankis.lt

Gintarė +370 682 34 949 vilnius@irankis.lt

Eimantas +370 686 99577 eimantas@irankis.lt

Darbo laikas: I-IV 7:30-17:00, V 7:30-17:30,  VI-VII nedirbame

Savanorių pr. 180, Vilnius 03154

Gintarė +370 612 83014

vilnius@irankis.lt

Darbo laikas: I-IV 7:30-17:00, V 7:30-17:30,  VI-VII nedirbame

Kauno padalinys

Raudondvario pl. 150, Kaunas 47174

Augis +370 687 55 112 augis@irankis.lt

Lukas +370 606 56721 kaunas@irankis.lt 

Paulius +370 622 58006 paulius@irankis.lt

Darbo laikas: I-IV 7:30-17:00, V 7:30-17:30,  VI-VII nedirbame

Raudondvario pl. 150, Kaunas 47174

Augis +370 609 28892

augis@irankis.lt

Darbo laikas: I-IV 7:30-17:00, V 7:30-17:30,  VI-VII nedirbame

 

Šiaulių padalinys

Pramonės g. 26, Šiauliai LT-78151

Laikinai nedirbame

Pramonės g. 26, Šiauliai LT-78151

Laikinai nedirbame

 

Klaipėdos padalinys

Šilutės pl. 27, Klaipėda 91107

Aurimas +370 64 613651 klaipeda@irankis.lt

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00; VI-VII nedirbame

Šilutės pl. 27, Klaipėda 91107

Aurimas +370 609 29734

klaipeda@irankis.lt

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00; VI-VII nedirbame

 

SUSISIEKIME

    * - būtini laukai