fbpx

Užsakymų telefonai:

    Pristatymas visoje Lietuvoje
  •  
  •  
įrankiai statybų darbams

KONTAKTAI

DĖL ĮRANKIS.LT DARBO TVARKOS KARANTINO LAIKOTARPIU

Gerbiami klientai,

Norime patikinti savo klientus, kad UAB “Įrankis.lt” darbo laikas nesikeičia. Mes vykdysime visus savo įsipareigojimus klientams bei tieksime įrangą į/iš objektų.

Mums svarbi mūsų darbuotojų ir klientų sveikata, todėl įrangą į objektus pristatysime dezinfekuotą, laikantis saugaus atstumo bei kitų būtinų priemonių.

Prašome karantino laikotarpiu užsakymus pateikti telefonu ar internetu.

UAB “Įrankis.lt”

El.p andrius.virbickas@irankis.lt
Raudondvario pl. 150 Kaunas, LT-47174
Į.k. 304105382
PVM k. LT100009762118

IBAN – LT33 7300 0101 4351 2999
Bankas – AB “Swedbank”
BISC/SWIFT – HABALT22

 

Buhalterija
El.p. buhalterija@irankis.lt

 

Vilniaus padalinys

Savanorių pr. 180, Vilnius 03154

Tomas Ž. +370 617 61379 tomas.z@irankis.lt

Gintarė +370 682 34 949 vilnius@irankis.lt

Vitoldas +370 686 99577 vitoldas@irankis.lt

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00; VI-VII nedirbame

Savanorių pr. 180, Vilnius 03154

Tomas Ž. +370 612 83014

tomas.z@irankis.lt

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00; VI-VII nedirbame

Kauno padalinys

Raudondvario pl. 150, Kaunas 47174

Augis +370 687 55 112 augis@irankis.lt

Lukas +370 606 56721 kaunas@irankis.lt 

Paulius +370 622 58006 paulius@irankis.lt

Darbo laikas: I-V 7:30-18:00; VI 9:00-14:00; VII nedirbame

Raudondvario pl. 150, Kaunas 47174

Augis +370 609 28892

augis@irankis.lt

Darbo laikas: I-V 7:30-18:00; VI 9:00-14:00; VII nedirbame

 

Šiaulių padalinys

Pramonės g. 26, Šiauliai LT-78151

Laikinai nedirbame

Pramonės g. 26, Šiauliai LT-78151

Laikinai nedirbame

 

Klaipėdos padalinys

Šilutės pl. 93C, Klaipėda 94101

Šarūnas +370 64 742553 kaunas@irankis.lt

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00; VI-VII nedirbame

Šilutės pl. 93C, Klaipėda 94101

Šarūnas +370 609 29734

kaunas@irankis.lt

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00; VI-VII nedirbame

 

SUSISIEKIME

    * - būtini laukai